Apie mus

Prieš 10 metų mes buvome du nepažįstamieji vienas kitą sutikę Žiemos dviračių varžybose. Ten abu darbavomės kaip fotografai, tik skirtingose pusnyse. Vėliau vis dažniau keliai susieidavo „ant dviračio“.
Tuo metu abu daug fotografavome, nuo gamtos iki miesto šurmulio. Net kartais varžydavomės, kuris įdomesnį kadrą padarys.  Ši kaip fotografų bendrystė po 5 metų atvedė mus į norą tapti šeima. Ir žiūrint iš dabarties taško – tai geriausias gyvenimo pasirinkimas. Esame šeima, turime sūnelį Laimį. Kiekvieną dieną stengiamės sukurti kupiną laimės, dėmesio ir supratimo atmosferą vienas kitam. Nuolatinis siekimas būti darnoje, mums ypač padeda ir fotografijoje. Fotosesijų metu stengiamės atskleisti žmonių gražiausius asmenybės bruožus, daug dėmesio kreipiame į tai, kad klientai būtų savimi, atsipalaidavę, žaismingi. Siekiame, kad rezultatas būtų ne tik gražios nuotraukos, bet ir smagiai praleistas laikas.
Tad jei jūs norite patirti fotografijos ir bendrystės galią kartu, susisiekime. Mes jūsų paslaugoms.

 

Didžiausias gyvenimo džiaugsmas – jausti, kad esi reikalingas ir artimas žmonėms. – Anton Chekhov

Mūsų kelias į fotografiją

Kairėnai (47)-min
Fotografas

Marius Kaitulis

Tel. +370 614 55045

Yra posakis: „Jei gali nedaryti – nedaryk, jei negali nedaryti, tai būtinai daryk!“. Tai visiškai apie mane. Mano tėtis fotografavo, filmavo. Su laiku, matyt, man tai irgi įaugo į kraują.
Esu technikos mylėtojas. Man svarbu, kas kaip veikia. Renata turi pojūtį estetikoje, grožyje, subtiliuose dalykuose,  o mano tikslas – techniškai geras rezultatas, gal dėl to foto-pradžia buvo sporto varžybose. Ten ypatingai svarbus greitis, reakcija, o tai reiškia – daug žinių apie foto kameros valdymą ir galimybes.
Laikui bėgant su brangiąja pradėjau fotografuoti žmones, jų šventes, gyvenimo įvykius. Ir „WAU“. Tai taip tikra –juokas, ašaros, džiaugsmas, laimė. Tai nauja ir skanu. Ir viduje atsirado geras jausmas. Tai mano kelias – padėti žmonėms įamžinti jų išjaustas gyvenimo akimirkas, sukurti kartu vertingus atsiminimus sau, vaikams ir ateinančioms kartoms. Tai mano misija, mano kelias. Kviečiu keliauti kartu!

Kairėnai (58)-min
Fotografė

Renata Kaitulė

Tel. +370 620 31446

Vaikystėje namie buvo Zenit‘as. Tik maža smulkmena – tikrų juostelių neturėjome, tad aš į jį įsidėdavau susuktą popierinę juostą, ant kurios buvau nupiešusi kadrus su paveiksliukais. Vaikščiodavau visur ir fotografuodavau. Žmonės manė, kad tai „tikra“, o man tai buvo labai tikra.

Buvo ilgas laikas ir be fotografijos. Tik studijų metu įsigijau Nikon‘ą. Ir prasidėjo etapas, kai keliones,  įvykius ir kasdienybę pagrinde regėjau pro objektyvą. Troškau sustabdyti visa tą grožį, supantį mane –besišypsančius žmones, kvepiančias gėles, gatvės šurmulį, visatos tylą. Fotografija man patapo beribiu vandenynu, prisipildžiusiu spalvomis, formomis, judesiu, jausmais ir emocijomis. O kai prie foto kelionės prisijungė Marius, atsivėrė nauji vandenynai: stilistikos, estetikos, profesionalumo atradimai. Tobulėjimo ir eksperimentų istorija ilga…
Tad tiesiog noriu pasidžiaugti tuo, kad po daug metų esame kartu šiam kelyje ir ypač esu laiminga tuo, kad savo įgūdžiais galime dalintis su kitais ir taip visi kartu džiaugtis sukurtais darbais. Kviečiu kurti kartu!

Atsiliepimai

Ką klientai sako apie mus

Šeimos fotosesijos

Tai žmonės, kurie prisijaukina fotografuojamuosius ir sugeba taip įsilieti, kad net nepajunti jog tuoj gausis ta geriausia foto. Mano asmenine nuomone, Marius - puikus virtuozas, atrandantis netikėtus kampus ar sprendimus, o Renata sugeba atskleisti nuotraukoje geriausius žmonių bruožus. Todėl tai tokia puiki komanda ir taip malonu su jais būti. Ačiū!

Tautvydas
Fotosesijos, vestuvės

Marius turi savo braižą. Man tas labai patinka. Jis pastebi detales ir priverčia tave į jas atkreipti dėmesį. Kartais nuotraukos fokusas būna tikrai netikėtas. Esame ne mažai laiko praleidę prieš Mariaus objektyvą. Tiek pozuodami, tiek net nežinodami, kad esam jo taikiklyje. Nuotraukos tokios, kad norisi visas pasikabint ant sienos! Rekomenduoju!

Danguolė
Dvaraka produktų linija

100% profesionalumas ir kūrybiškumas... komanda be ribų...! Rekomenduoju !

Aurelija - reklamos vadovė
m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com