Krikštynos – tai diena, kai artimieji ir tėvai laimina vaikelį, linkėdami jam Dievo apsaugos, laimingo ir prasmingo gyvenimo. Manoma, kad gaudamas šventą vardą, vaikas tarytum įgija to Šventojo savybes.
Tėvai nuo vaiko gimimo neša didelę atsakomybę, kad stengsis užauginti asmenybę, kuri skleis gėrį ir laimę pasaulyje. Ceremonija tampa tarytum laiškas Dievui, kad padėtų vaikui atrasti geriausius gyvenimo kelius ir sprendimus.
Krikštynų fotografavimas svarbus tuo, kad įamžina akimirkas, kai seneliai, tėvai, krikštatėviai pilnomis meilės širdimis laimina vaiko gyvenimo kelionę, kartu prašydami ir Dievo malonės. Visa ceremonija yra jautri šventės dalyviams. Ir puiku. Tai tikra, išjausta. Ir tada fotografijos tampa kaip palaiminimų liudytojos.

Krikštynų fotografavimas prasideda namuose. Namai – tai šeimos tvirtovė, vieta, kur vaikas jaučiasi saugus ir mylimas.
Būtent savo aplinkoje jis noriai fotografuojasi, rodo savo žaisliukais, žaidžia, dūksta. O tai leidžia įamžinti vaiką savo stichijoje, nufotografuoti unikalius jo portretus.
Taip pat skiriame laiko vaiko krikšto drabužėlių fotografijai.

Ceremonija.
Čia fotografuojame reportažiniu stiliumi. Nuo šventės svečių susitikimo iki krikšto suteikimo. Po ceremonijos įprasta pasidaryti bendrą svečių nuotrauką su kunigu ir pavienes su artimaisiais.

Bendra šeimos fotosesija
Dažniausiai fotosesija vyksta netoli ceremonijos vietos – parke, gamtoje, sodyboje. Ten kur vaikai jaučiasi saugūs ir jiems yra įdomu. Fotosesija trunka iki valandos. Pradžioje pasidarome bendras fotografijas su artimaisiais, po to laikas žaidimams, judesiui, pramogoms.

Visada prieš krikšto dieną suderiname su klientais fotografavimo programą, aptariame fotosesijos vietą, atsakome į visus rūpimus klientų klausimus.

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com