Image Alt

Patarimai

Kaip su mumis susisiekti?

Geriausias variantas pasikalbėti telefonu, taip per trumpą laiką sužinosite jums svarbius dalykus: datos rezervaciją, kainą, vietą, kitas jūsų užsakymui svarbias detales.
Taip pat galite parašyti mums el. laišką ar žinutę per Facebook.

 

El. p.:   kaitulis@gmail.com
Tel.:   +370 614 55045

 

Facebook: Kaitulis photography

 

 

Fotosesijos atšaukimas dėl ligos, oro sąlygų ar kt.

Orai nenuspėjami kaip gyvenimas, visi turime būti lankstūs. Mes visada bendraujame su savo klientais, aptariame visus variantus. Įprastai visi kartu priimame sprendimą vakare prieš fotosesiją arba suplanuoto susitikimo rytą.

Jei vaikas serga, prašau, kad jūs man laiku praneštumėte, kad galėtume priimti geriausią sprendimą jūsų šeimai. Mes lengvai pakoreguosime fotosesijos laiką į tinkamą abiems pusėms.

Šeimos fotosesija

Jūsų šeimos fotosesija turi būti smagi jums ir jūsų vaikams. Būkite pasirengę žaisti bet kurią akimirka,  būti atviri ir spontaniški. Su jūsų pagalba įamžinsime jūsų nuostabiausias šeimos akimirkas, pripildytas džiaugsmo, šypsenų, juoko, gal net mažylio ašarų. Tai kas kartais tėveliams atrodo chaosas, fotografijose patampa unikaliais ir išskirtiniais kadrais.

 

Fotosesijos trukmė
Populiariausia fotosesija trunka maždaug 2-3 valandas. Tiek laiko reikia suaugusiems ir vaikams atsipalaiduoti, leisti laiką kartu žaidžiant, fotografuoti skirtingus scenarijus įvairiose vietose, „dirbti“ ramiu tempu. Įprastai su klientais fotosesijos vietas renkamės gamtoje – parke, miške, pievoje, sodyboje, kur visi laisvai jaustųsi.

 

Kita alternatyva yra namų gyvenimo fotosesija. Mes jūsų namuose maždaug 3 valandas fiksuojame jūsų šeimos gyvenimą. Tai yra nuoširdus, tikro gyvenimo pasakojimas. Nuostabu, kiek daug grožio egzistuoja kasdieniniame šeimos gyvenime. Jei jums šis būdas yra tinkamas, parašykite ir viską aptarsime detaliau.

 

Kada tinkamiausias laikas fotosesijai?
Paprastas atsakymas yra DABAR! Kiekvienas jūsų šeimos gyvenimo momentas yra unikalus. Vaikai auga taip greitai … verta užfiksuoti kiekvieną akimirką.
Jei fotosesija vyksta dienos metu geriausias tam laikas, kol vaikai yra energingi, nepavargę (ypač mažieji, kurie dar miega pietų miego).
Fotografijos visais metų sezonais yra ypatingos. Rudenį galima vaikščioti po auksiniais lapais išpuoštus parkus, žiemą mėgautis sniegu ir ledu, užkurti laužą miške, švęsti Kalėdas, pavasarį mėgautis bundančia gamta – žiedais, paukščių čiulbesiu, upelių čiurlenimu, vasarą žaisti žaidimus, maudytis, mėgautis šiluma, vieni kitų bendryste.

 

Kaip pasirinkti aprangą?
Pasirinkite drabužius, kurie atspindi jūsų šeimos asmenybę. Atminkite, kad mes leisime laiką kartu žaisdami, būdami natūralūs. Renkantis drabužius, idealu atsiriboti nuo drąsių modelių, didelio šrifto užrašų ar logotipų. Jei įmanoma, stenkitės išlaikyti panašių tonų spalvas. Neryškios spalvos sukuria ramybės ir atsipalaidavimo jausmą. Ryškios spalvos suteikia linksmybės, greičio ir netikėtumo įspūdį. Reikėtų vengti baltų ar juodų drabužių, nebent pasirenkama šių spalvų fotosesijos tematika.

 

Ką daryti, jei vaikai nebendradarbiauja?
Vaikai yra vaikai ir jie tobuli, kokie jie bebūtų – todėl nesijaudinkite. Kūdikiai, maži vaikai ir jaunuoliai gali būti chaotiški. Mūsų tikslas yra užfiksuoti jūsų vaikų asmenybes, įskaitant visas jų gražiausias mimikas ir išraiškas. Tuo ir įdomūs vaikai, kad jie nenuspėjami. Ir patirtis byloja, kad būdami fotografų akiratyje jie visai noriai save išreikškia ir atsiveria. Tad tereikia visiems atsipalaiduoti ir žaidimo forma linksmai leisti laiką.

 

Turite klausimų, norite pasiteirauti dėl šeimos fotosesjijos, susisiekite su mumis.

Vestuvių fotografija

VESTUVIŲ RYTAS
Pasiruošimas – vienareikšmiškai svarbi vestuvių dalis. Ryte dar vyrauja atsipalaidavimas, lengvas jaudulys, tikros emocijos, natūralius bendravimas. Ir tai puikiai atsispindi fotografijose. Taip pat rytas yra palankus nufotografuoti jaunųjų drabužius, aksesuarus, šukuoseną,  žiedus, aplinką – neskubant, kokybiškai.
Fotografui yra svarbu, kad patalpa, kurioje vyks pasiruošimas, būtų kuo erdvesnė su daug natūralaus apšvietimo pro langus. Tai užtikrina aukštos kokybės nuotraukas. Taip pat pasistenkite išlaikyti tvarką erdvėje, tik būtiniausi daiktai. Taip fotografas visą laiką galės dirbti savo darbą, o ne užsiimti tvarkymo procesu.

 

JAUNŲJŲ FOTOSESIJA
Šis laikas skirtas tik jauniesiems, jų portretų įamžinimui. Tam geriausia skirti 2-3 val. laiko prieš arba po ceremonijos. Palankiausia vieta fotosesijai – ta, kuri sava, brangi, patinkanti. Vieta, kuri neužgoštų jaunųjų asmenybių, leistų jiems jaustis savimi, nevaržomai. Pvz. parke, miške,  gamtoje prie ežero ar upės, botanikos sode, dvaro ar rūmų sodyboje, miesto gatvėse ir pan. Nerekomenduojame fotografuotis muziejuose, skulptūrų parkuose, prie technikos įrenginių, nebent tai atspindėtų jūsų asmenybes.
Fotosesijos metu leiskite sau būti lyg vaikais. Jei džiaugtis tai iš visos širdies. Būkite paskendę savo gražiausiuose jausmuose. Atsipalaiduokite ir leiskite fotografui užfiksuoti jūsų kaip poros unikalumą.

 

CEREMONIJA
Prieš vestuves būtinai aptarkite ceremonijos fotografavimo stilių. Ar norite, kad nuotraukos būtų vien tik reportažinės, t.y. fotografas fiksuoja ceremoniją iš šalies. Ar norite, kad fotografas būtų aktyvus – patartų, kaip vienoje at kitoje situacijoje elgtis, atsistoti.
Vienas iš svarbių prašymų – ceremonijos metu neskubėti: lėtai užmauti žiedus, lėtai bučiuotis. Pakšt – čia netinka. Santuokų rūmuose ir bažnyčioje yra nurodymai, kur galima būti fotografui, kur draudžiama. Tai sumažina judėjimo laisvę. Tad neskubėjimas užtikrins, kad visos svarbiausios akimirkos virstų fotografijomis.
Po ceremonijos palanku pasidaryti bendrą svečių nuotrauką. Viduje ar lauke? – aptarkite tai su fotografu.

 

SVEČIŲ PROGRAMA. SVEIKINIMAI
Įprastai sveikinimų dalis vyksta prieš vakaro programą ir sėdimą už stalo. Tam geriausia pasirinkti erdvę vietą su galimybe svečiams prisėsti, ypač jei yra senjorų. Jei užsakomos dekoro paslaugos, stilistas gali įrengti tam skirtą zoną, kad tiek dovanas būtų kur padėti, tiek fotografiškai, estetiškai vieta atrodytų.
Jei norite nusifotografuoti po kiekvieno sveikinimo su svečiais atskirai, būtinai apie tai informuokite fotografą.

 

VAKARINĖ DALIS
Veiksmas už stalo, žaidimai, naktinė šventės dalis nėra įskaičiuota į vestuvių kainą. Pusė klientų renkasi fotografo standartines paslaugas, o apie 50% nori įamžinti visą vestuvių dieną – nuo pasiruošimo ryte iki torto pjovimo ir fejerverkų.
Vakarinės dalies žavumas tame, kad žmonės atsipalaiduoja – veidai prisipildo šypsenomis, atsiranda betarpiškas laisvas bendravimas tarp svečių, žmonės noriai pozuoja fotografui, taip pat gražios fotografijos būna iš šokių aikštelės, žaidimų programos. Visa aplinka prisipildo žaismingumo ir laimės.

 

KITOS REKOMENDACIJOS

Patogūs batai. Nevaržoma judėjimo laisvė ypač atsispindi fotografijose. Nepatogi avalynė padaro kūnus ir veidus įsitempusius, jaunieji jaučiasi lyg „ne savo batuose“.

Kontaktai.  Fotografui reiktų pateikti vestuvių organizatorių, svarbiausių šeimos narių kontaktus. Tai leis jauniesiems mėgautis vestuvių diena, o ne atsiliepinėti į skambučius ir koordinuoti renginio detales.

Programos detalės. Fotografas turi būti informuotas apie visos vestuvių dienos programa išsamiai. Ypač apie visas staigmenas jauniesiems, svečiams. Nes fotografas irgi žmogus, jam reikia nueiti į WC, atsigerti, pavalgyti. Žinodamas visą informaciją fotografas galės atlikti savo darbą nepriekaišktingai.

Lūkesčiai ir norai. Prieš vestuves išsakykite visus savo norus fotografui. Pvz. nufotografuoti senelių portretus, jums itin svarbius daiktus ir pan. Aptarkite kokio tipo fotografijų norite daugiau – reportažinių (be pozavimo) ar portretinių. Išsakykite viską, kas jūsų mintyse. Tai užtikrins, kad vestuvių foto rezultatas atitiks lūkesčius.

Turite klausimų, norite pasiteirauti dėl vestuvių fotografijos, susisiekite su mumis.

Krikštynų fotografija

Krikštynų fotografavimas prasideda namuose. Namai – tai šeimos tvirtovė, vieta, kur vaikas jaučiasi saugus ir mylimas.
Būtent savo aplinkoje jis noriai fotografuojasi, rodo savo žaisliukais, žaidžia, dūksta. O tai leidžia įamžinti vaiką savo stichijoje, nufotografuoti unikalius jo portretus.
Taip pat skiriame laiko vaiko krikšto drabužėlių fotografijai.

 

Ceremonija
Čia fotografuojame reportažiniu stiliumi. Nuo šventės svečių susitikimo iki krikšto suteikimo. Po ceremonijos įprasta pasidaryti bendrą svečių nuotrauką su kunigu ir pavienes su artimaisiais.

 

Bendra šeimos fotosesija
Dažniausiai fotosesija vyksta netoli ceremonijos vietos – parke, gamtoje, sodyboje. Ten kur vaikai jaučiasi saugūs ir jiems yra įdomu. Fotosesija trunka iki valandos. Pradžioje pasidarome bendras fotografijas su artimaisiais, po to laikas žaidimams, judesiui, pramogoms.

Visada prieš krikšto dieną suderiname su klientais fotografavimo programą, aptariame fotosesijos vietą, atsakome į visus rūpimus klientų klausimus.

Turite klausimų, norite pasiteirauti dėl krikštynų fotografijos, susisiekite su mumis.

m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce neque purus, eleifend vel sollicitudin ut.

Instagram

@ My_wedding_day

Follow Us

Solene@qodeinteractive.com